Menu

MERABLE Warszawa

Wiele osób marzy o łazience w marmurze, jednak nie każdy może sobie na to pozwolić. Alternatywą na prawdziwy marmur są płytki do złudzenia przypominające ten kamień. Poniżej przedstawiamy Państwu aranżację łazienki apartamentu w Warszawie. W projekcie zastosowano płytki imitujące biały i czarny marmur . Dzięki niezwykłemu wykończeniu płytek uzyskujemy ekstrawagancki klimat. Dekor znajdujący się na jednej ze ścian uzupełnia całość i nadaje wnętrzu charakter.

Prezentowany projekt jest kwintesencją minimalizmu i prostoty. Czarno-biała kolorystyka sprawia, że wnętrze staje się eleganckie i nowoczesne, a pasy zdobiące jedną ze ścian idealnie dopełniają oryginalny koncept. Każdy szczegół zasługuje na uwagę – od wykorzystania różnorodnych kształtów i brył, po geometryczne abstrakcje grające w przestrzeni pierwsze skrzypce. Układ kolorystyczny ścian dopełnia spójną estetykę. Funkcjonalne rozmieszczenie świateł pozwala wygodnie korzystać z pomieszczenia każdego dnia.

Projekt przedstawia nowatorski pomysł na aranżację niewielkiej łazienki. Jeśli szukają Państwo pomocy przy projektowaniu wnętrz w Częstochowie, zachęcamy do sięgnięcia po ofertę naszej firmy, która stawia na realizacje dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników. Tworząc komfortowe i eleganckie pomieszczenia, Morgan Interior Design kieruje się najnowszymi trendami. Na przestrzeni lat pracy, którą wykonuje nasz projektant wnętrz Częstochowa stała się miastem, gdzie na co dzień spotykamy się z klientami oraz świadczymy usługi związane z kreatywnym zagospodarowaniem przestrzeni. Zapraszamy do zapoznania się z innymi projektami oraz realizacjami.

Architekt wnętrz Częstochowa
Aranżacja wnętrz Częstochowa
Dekoracja wnętrz Częstochowa
Elewacje budynków