Menu

DOM PIOTRKÓW TRYBUNALSKI – ARANŻACJA WNĘTRZA

Zajmujemy się aranżacją wnętrz w Częstochowie i nie tylko. Proponujemy klientom nowoczesne rozwiązania, które doskonale wpisują się w panujące trendy. Dominującą kolorystyką w prezentowanym wnętrzu są biele, beże i szarości. Jasne barwy stanowią bazę dla bardziej zdecydowanych dodatków oraz wyrazistej podłogi, a równocześnie rozświetlają mieszkanie i optycznie czynią je przestronniejszym. Stonowany charakter aranżacji gwarantuje prawdziwy relaks w bezpiecznej i przyjaznej dla oka przestrzeni. Natomiast szarości dodają całości elegancji i delikatności.

Zaproponowane przez nas, oryginalne dodatki czynią wnętrze ciekawszym i wyraźnie je indywidualizują. Liście palmy to wzór, który pojawił się w domach już w latach 40-tych ubiegłego wieku, ale dziś przeżywa prawdziwe odrodzenie. Nawiązanie do przyrody (kojarzące się z egzotycznymi wakacjami), pozwala poczuć się w pomieszczeniu bardzo swobodnie. Z tego względu zastosowany na poduszkach i obrazach motyw dużych zielonych liści monstery wspaniale ze sobą współgra, sprawiając, że całość aranżacji jest bardziej czytelna. Doskonałym uzupełnieniem całości jest podłoga: DĄB SALT & PEPPER MOLTI z kolekcji Smaki Życia (Barlinek). Jej charakterystyczny kolor z przeplatającymi się kontrastowymi barwami drewna dębowego uzyskuje się dzięki specjalnej technice jej przygotowywania.

Jeśli aranżacja przypadła Państwu do gustu lub chcieliby Państwo porozmawiać z profesjonalnym architektem wnętrz z Częstochowy – zapraszamy do kontaktu!

Architekt wnętrz Częstochowa
Aranżacja wnętrz Częstochowa
Dekoracja wnętrz Częstochowa
Elewacje budynków